Company Detail

  1. Home
  2. United Kingdom
  3. Company detail
employer

About “przedszkole bielsko promyczek”

Zapraszamy serdecznie do naszego Przedszkola Niepublicznego “PROMYCZEK” w Bielsku-Białej, które działa od 1 września 2010 roku.

Jesteśmy placówką dedykowaną dzieciom w wieku przedszkolnym od 2,5 do 6 lat.

Przedszkole jest czynne przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy, w godzinach od 7:00 do 17:00.

Posiadamy zaświadczenie o rejestracji w Miejskim Rejestrze Przedszkoli Niepublicznych w Bielsku-Białej pod numerem MZO-4320/256/09/EL.

W naszym przedszkolu prowadzimy naukę i wychowanie oparte na podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz zatwierdzone programy pracy przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Przedszkole “PROMYCZEK” w Bielsku-Białej zostało stworzone z myślą o dzieciach, co potwierdza wykwalifikowana, doświadczona i pełna energii kadra pedagogiczna oraz wysoki standard naszych warunków lokalowych.

Całkowita powierzchnia naszego przedszkola to 560m2. Posiadamy pięć nowoczesnych, funkcjonalnych i estetycznie wykonanych sal zajęć z łazienkami, dostosowanych do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym. Nasze przedszkole spełnia wszystkie wymogi prawa europejskiego zapewniające bezpieczeństwo i higieniczne warunki pobytu dzieci.

Priorytetem było dla nas stworzenie dwóch bezpiecznych, funkcjonalnych i kolorowych placów zabaw (20 arów oraz 4 arów), które zachęcają dzieci do zabawy, rozwijając ich indywidualne zdolności ruchowe oraz umiejętności współpracy w grupie.

W każdej sali znajduje się wideodomofon umożliwiający identyfikację osoby dzwoniącej do przedszkola.

Dbamy także o bezpieczeństwo naszych podopiecznych poprzez monitoring całego obiektu przez 24 godziny na dobę.

Przedszkole Niepubliczne “PROMYCZEK” | Przedszkole Bielsko Biała
ul. Podgórna 12
43-305 Bielsko-Biała
tel. 511 630 590

Posted projects

No projects posted yet by this employer.

You cannot copy content of this page